Cevap Gönder  Konu Gönder 
Masal Sandigi - Cocuklar icin hikayeler - Android App
Yazar Mesaj
zubamba
Süper Moderator
*****


Mesajlar: 677
Grup: Registered
Katılım: Nov 2015
Durum: Çevrimdışı


Mesaj: #1
Masal Sandigi - Cocuklar icin hikayeler - Android App

Masallar, [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ctmaverick.storyapp]çocuk[/url] ların yeni kelimeler ve kavramlar öğrenmelerine sebep olur. [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ctmaverick.storyapp]Masal[/url] okumak her çocuğun sevdiği bir şeydir. O hayal ettikleri prensesler, hayal ettikleri uzuun evler sadece masallarda var çünkü. Gerçek hayatta göremedikleri birçok heyecanlı, güzel ve değişik şeylere (pembe gökyüzü gibi) masallarda okuyarak, dinleyerek ya da hayal ederek ulaşmış olurlar.
Her çocuk, uyumadan önce annesinin ya da babasının ona masal okumasını ister. Bize göre, çocuklarınıza yatmadan önce hatta günlük hayatlarından masal ve [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ctmaverick.storyapp]hikaye[/url] okumalı, onların da bu okuma alışkanlığını edinmelerine sebep olmalısınız. Çünkü masal ve hikaye okumanız çocuklarınızın hayal gücünü genişletir, onları olumlu yönde etkiler, düşünce çemberinin genişlemesine yardımcı olur. Artık eskisi gibi kitap okuma geleneği ne yazık ki yok. İşte masal sandığı, bu eksikliğe son getiriyor. Seçme hikayeler, Keloğlan masalları, Nasreddin Hoca masalları, Yunan masalları ve Japon masalları gibi dünya üzerinde 300’den fazla hikaye ve masalı ayaklarınıza getiriyoruz. Bu uygulama sayesinde çocuklarınızın ufku genişleyecek, çocuklarınızla kolay iletişim sağlayacak ve birlikte bol bol vakit geçireceksiniz. E hadi, ne duruyorsunuz?  Hemen indirin ve kendinizi masal diyarının seyrine bırakın.

İyi okumalar! ☺

Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ctmaverick.storyapp

01-02-2017 09:04 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Cevap Gönder  Konu Gönder 

Yazdırılabilir Bir Versiyon Görüntüle
Bu Konuyu Bir Arkadaşına Gönder
Bu Konuya Üye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geçişi
Forum istatistikleri
En Cok Görüntülenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan ÜyeBugün En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni üyelerEn Cok Görüntülenen ForumEn Cok İtibar Puanı Olan Üye
(48036 Görüntülemeler)

(46540 Görüntülemeler)

(24792 Görüntülemeler)

(22748 Görüntülemeler)

(22491 Görüntülemeler)

(178 Yanıtlar)

(95 Yanıtlar)

(92 Yanıtlar)

(64 Yanıtlar)

(55 Yanıtlar)

Kimse Yok

(12078 Konular ve 12181 Mesajlar)

(1002 Konular ve 1612 Mesajlar)

(627 Konular ve 773 Mesajlar)

(427 Konular ve 535 Mesajlar)

(463 Konular ve 512 Mesajlar)