Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,ma yayn izle,taraftarium
Cevap Gnder  Konu Gnder 
Mehteran Takımı
Yazar Mesaj
zubamba
Sper Moderator
*****


Mesajlar: 677
Grup: Registered
Katlm: Nov 2015
Durum: evrimd


Mesaj: #1
Mehteran Takımı

[url=http://hizliresim.com/Jqvo5Y][img]http://i.hizliresim.com/Jqvo5Y.jpg[/img][/url]

Osmanlı döneminin kudretini ve şanını hala bize dinleten Mehteran Takımı, Osmanlı döneminde savaşlarda düşmanı her adımda daha da kokrutan, şanlı ordumuzu da her tokmak sesinde daha çok kuvvetlendiren müziklerin mimarı olmuştur. Öyle ki bu müzikler hala nerede duysak içimizde bir yerlere dokunuyor ve tüm duygularınızı harekete geçiriyor. [url=http://www.mehterantakimi.com/]Mehter Takımı[/url], hala savaş meydanlarında olmasa da özel günlerinizde sizlere eşlik edebilir ve o günleri daha unutulmaz kılabilir. Dünyanın en eski askeri bandolarından biri olan Mehter Takımı, yüksek sesi, muhteşem görsel şöleni ve ritmik duygusuyla sizi eskiye götürecek.

Mehter Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mehteran takımı seçiminde deneyim büyük rol oynayacaktır. Ekip ne kadar birbiriyle uyum içerisinde hareket ederse o kadar güzel bir ses ortaya çıkacaktır. En az kulak kadar göze de hitap etmesi gereken Mehter Takımı, Osmanlı dönemine uygun giyerek müziğin beraberinde getirdiği geleneği sürdürmelidir. Mehter takımının coşkusu bulunduğu alandaki insanlara daha çok keyif verecektir. Aynı zamanda bir görsel şölen niteliği taşıyan Mehter, geçmişte askerleri motive etse de günümüz de sizleri de etkileyebilir. Osmanlı döneminin ritim duygusunu, hissini, gücünü ve kıyafetlerini size tattıran mehteran ekibimiz size unutamayacağınız bir gün yaşatacak. Düğün, sünnet ve çeşitli organizasyonlarınızı mehteran ekibimiz ile daha renkli hale getirebilirsiniz.

İstanbul Mehter Takımı

Mehteran ekibimizin İstanbul genelindeki tüm organizasyonlarınızda sizlerin yanında olacaktır. İstanbul’u yeniden fethetmiş gibi gururlanacağınız mehter müzikleri ile muhteşem saatler geçireceksiniz. Yıllardır binlerce organizasyonda Osmanlı’nın eşsiz müziklerini sizlerle buluşturan ekibimiz, geçmişi günümüze taşıyor ve size tıpkı o yıllarda gibi hissetme imkanı sağlıyor. Coşkulu ve dinamik ekibimiz bulunduğu her yerde milli duygularınızı daha da çok kabartıyor. Mehter Takımı ile beraber yapacağınız organizasyonu daha geleneksel ve farklı kılabilirsiniz. Zurna, kös, davul, nakkare, zil, çevgen, trompet ve zırh gibi müzik aletlerini kullanan ekibimiz deneyimi ve tecrübesiyle her gün daha da gür çıkartıyor sesini. Davulun sesiyle güçlenip bir zil sesiyle biraz daha coşmak için 16 yıldır sizleri müzikle buluşturan ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır.


Web Sitemiz: http://www.mehterantakimi.com/

01-02-2017 08:33 PM
Tm Mesajlarn Bul Alnt Yaparak Cevapla
Cevap Gnder  Konu Gnder 

Yazdrlabilir Bir Versiyon Grntle
Bu Konuyu Bir Arkadana Gnder
Bu Konuya ye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geii
Forum istatistikleri
En Cok Grntlenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan yeBugn En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni yelerEn Cok Grntlenen ForumEn Cok tibar Puan Olan ye
(60332 Grntlemeler)

(50956 Grntlemeler)

(33316 Grntlemeler)

(27863 Grntlemeler)

(27041 Grntlemeler)

(178 Yantlar)

(143 Yantlar)

(127 Yantlar)

(78 Yantlar)

(64 Yantlar)

(12214 Konular ve 12317 Mesajlar)

(1158 Konular ve 1768 Mesajlar)

(679 Konular ve 831 Mesajlar)

(756 Konular ve 771 Mesajlar)

(406 Konular ve 699 Mesajlar)