Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,ma yayn izle,taraftarium
Cevap Gnder  Konu Gnder 
LR Aloe Vera Ücretsiz Üyelik Fırsatı
Yazar Mesaj
zubamba
Sper Moderator
*****


Mesajlar: 677
Grup: Registered
Katlm: Nov 2015
Durum: evrimd


Mesaj: #1
LR Aloe Vera Ücretsiz Üyelik Fırsatı

[url=http://hizliresim.com/8PJYQA][img]http://i.hizliresim.com/8PJYQA.png[/img][/url]


LR Ürünleri
LR Üyelik
LR Aloe Vera Türkiye Fırsatlarını Kaçırmayın
1985 yılında Almanya’nın Ahın kentinde iki arkadaşın sadece parfüm üretmek amacı ile kurdukları şirketimiz günümüz çağında LR Aloe Vera Avrupa’nın Güzellik ve Sağlık sektöründe en çok tercih edilen bir dünya markası haline gelmiş bulunmaktadır.
11 yıl önce Türkiye pazarına giren şirketimiz LR ürünlerinin fiyatlarını Türkiye pazarına uyarlayınca yani her bütçeye uygun hale getirince çığ gibi büyümeye başlamış olup, son 3 yılda %350 cirosal, %46, iş ortaklığı sayısınca büyümeye ulaşmıştır. Bu büyümenin en büyük nedenleri ise LR ürünlerin kullanıcılardaki sorunları 7 ile 21 gün gibi kısa bir sürede ortadan kaldırıyor  olması ile müşterilerini memnun etmesi ve aşağıdaki nedenler bu büyümenin nedenleridir.
• LR Ürün Fiyatlarının Her Bütçeyi Memnun Etmesi
• [url=http://www.aloeveraturkey.com/]LR Üyelik[/url] İş Ortaklığında Giriş Aidat ücretinin Olmaması
• [url=http://www.aloeveraturkey.com/]LR Ürünleri[/url] 40% Daha Uygun Alma Fırsatını LR Üyelik İş Ortaklığı İle Sunması
• LR Üyelik için Kota, Stok, Ciro Zorunluluğunun Olmaması
• [url=http://www.aloeveraturkey.com/]LR Aloe Vera[/url] iş ortaklarına Adil ve Şeffaf Pazarlama Planında Bulunan Çok Sayıda Prim ile Sürekli Artan Dolgun Bir Pasif Gelir Sağlaması
• LR Aloe Vera İş Ortaklarına Lüks Araç konseptinde bulunan Araçlardan Hediye Etmesi
Bir Alman kalitesi ve disiplini olan LR Aloe Vera şirketimiz bu hususlardan hiçbir zaman ödün vermemektedir.
LR Aloe Vera şirketinin LR Üyelik  İş Ortaklığı size %40 kar marjı ve prim sisteminde bulunan çok sayıda prim ve lüks araç konsepti ve diğer hediyeleri ve masrafsız lüks seyahatleri ile sürekli hayalini kurduğunuz hayatı yaşama fırsatı sunuyor. Bu hayatı yani; LR Üyelik  İş Ortaklığınızı miras bırakma hakkı ile varisiniz olarak tayin ettiğiniz kişiye şirketteki tüm kazanç ve kariyerinizi bırakma hakkı ile de çocuklarınızın geleceği garanti altında.

31 yıllık Alman LR Aloe Vera Güzellik ve Sağlık şirketi olan LR Health & Beauty, Almanya, Türkiye ve Avrupa’da pazarında olduğu 33 ülkenin de Bakanlıklarınca ve hatırı sayılır dünya sağlık örgütlerince onaylı belgeli sertifikalı üretmiş olduğu LR Ürünleri ve adil, şeffaf pazarlama planında bulunan çok sayıda prim ve 40% kar marjı ile LR Üyelik  İş  Ortaklarına (üyelerine) hediye ettiği lüks araç konsepti sayesinde LR Aloe Vera Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstererek iş ortaklarına lüks araba, yüksek kazanç ve hediyeler, ücretsiz yurt dışı tatilleri ile ödüllendirerek hızla büyümektedir.
LR Ürünleri; LR Aloe Vera Kozmetik, LR Aloe Vera Dermokozmetik, LR Aloe Vera Sağlık Üürnleri le her bütçeye uygun ve mucizevi etkideki bu ürünleri çevrelerindeki kişilere, hayatlarının her aşamasında yaptıkları şeyi tavsiye ederek bu sayedekurdukları ekipleri ile LR Aloe Vera Üyelik İş Ortaklığı olan kişiler hayallerindeki hayata hiç olmadıkları kadar yakın olarak çevrelerindeki bulunan insanlarla birlikte kazanma fırsatını yakalama şansını buluyorlar.

LR Aloe Vera Üyelik (LR İş Ortaklığı) giriş aidat ücreti kota stok ve ciro zorunluluğu bulunmadığı için, herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Diğer şirketler gibi hesap olayı ile borçlandırılmasınız. Kazandığınız primler her ayın 15 inde (1 gün bile gecikmeden) nakit olarak hesabınıza yatırılır.

Web Sitemiz: http://www.aloeveraturkey.com/

31-01-2017 09:39 PM
Tm Mesajlarn Bul Alnt Yaparak Cevapla
Cevap Gnder  Konu Gnder 

Yazdrlabilir Bir Versiyon Grntle
Bu Konuyu Bir Arkadana Gnder
Bu Konuya ye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geii
Forum istatistikleri
En Cok Grntlenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan yeBugn En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni yelerEn Cok Grntlenen ForumEn Cok tibar Puan Olan ye
(60333 Grntlemeler)

(50957 Grntlemeler)

(33320 Grntlemeler)

(27864 Grntlemeler)

(27041 Grntlemeler)

(178 Yantlar)

(143 Yantlar)

(127 Yantlar)

(78 Yantlar)

(64 Yantlar)

(12214 Konular ve 12317 Mesajlar)

(1158 Konular ve 1768 Mesajlar)

(679 Konular ve 831 Mesajlar)

(756 Konular ve 771 Mesajlar)

(406 Konular ve 699 Mesajlar)