Cevap Gnder  Konu Gnder 
Ders Notlarının Buluştuğu En İyi Platform
Yazar Mesaj
zubamba
Sper Moderator
*****


Mesajlar: 677
Grup: Registered
Katlm: Nov 2015
Durum: evrimd


Mesaj: #1
Ders Notlarının Buluştuğu En İyi Platform

Özellikle üniversite hayatına gelindiği zaman eğitim hayatı için en önemli konu ders notları haline gelir. Ders notlarının doğru zamanda bulunabilmesi, öğretmenlerin paylaşımını sağladığı notları aynı anda tüm sınıfa ulaştırabilmek gerçekten emek isteyen zor işlerdir. Not ekleme platformu olarak hizmet sunan http://unidosya.com sitesi ile şimdi öğrenciler karşılıklı not paylaşma yardımı ile birbirine yardımcı oluyor. Artık tüm ders alanlarında elinizdeki notları diğer öğrenciler ile paylaşabilir ve dersiniz için aradığınız ders notlarına kolaylıkla bu sistemden ulaşabilirsiniz.
  
   İnternet siteleri içerisinde ücretsiz ders notları indir seçeneklerinde doğru ve kaliteli notlara ulaşmak gerçekten zordur. En iyi notları tek bir noktadan bulabilme hizmeti ise, öğrencilerin zaman kaybetmesini engelleyecek ve derslerine en iyi şekilde çalışabilmelerine de katkı sağlayacaktır.
  
   Öğretmenin tek bir öğrenciye verdiği ders notlarını çoğaltarak arkadaşlarına da vermesini istemesi zor bir görevdir. Kırtasiyeden gidip ilgili dersin notlarını almaktansa, bu sisteme ders notlarını yüklemek çok daha pratik bir çözümdür. Platform içerisinde yer alan her ders notunun çıktısı rahatlıkla alınabilir veya bilgisayar üzerinden görüntülenmesi sağlanabilir. Böylelikle öğrenciler diledikleri gibi notlara çalışmaya istedikleri zaman başlayabilirler.
  
   [url=http://unidosya.com/]Ders notları[/url], [url=http://unidosya.com/]lecture notes[/url] paylaşımı asla tek taraflı işleyecek bir durum değildir. Ders notu aramanın yanında herkesin [url=http://unidosya.com/]ders notu[/url] paylaşması hem platformu zenginleştirecek hem de herkesin aradığını bulabilmesine yardımcı olacaktır. Sadece not aramak olarak görülmemeli ve herkes elindeki ders notlarını eklemelidir.
  
   Tamamen ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz ders notlarını aynı şekilde ücretsiz olarak da yükleyebileceksiniz. Üniversite ders notları konusunda artık öğrenci gezip not aramak ya da yanlış sitelerde zaman kaybetmek sona eriyor. Tüm ders notlarını tek bir sistemde toplayan http://unidosya.com ile artık ders çalışmak ve notlara kolayca ulaşmak mümkün olacak.

26-01-2017 10:16 PM
Tm Mesajlarn Bul Alnt Yaparak Cevapla
Cevap Gnder  Konu Gnder 

Yazdrlabilir Bir Versiyon Grntle
Bu Konuyu Bir Arkadana Gnder
Bu Konuya ye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geii
Forum istatistikleri
En Cok Grntlenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan yeBugn En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni yelerEn Cok Grntlenen ForumEn Cok tibar Puan Olan ye
(48036 Grntlemeler)

(46540 Grntlemeler)

(24793 Grntlemeler)

(22748 Grntlemeler)

(22491 Grntlemeler)

(178 Yantlar)

(95 Yantlar)

(92 Yantlar)

(64 Yantlar)

(55 Yantlar)

Kimse Yok

(12078 Konular ve 12181 Mesajlar)

(1002 Konular ve 1612 Mesajlar)

(627 Konular ve 773 Mesajlar)

(427 Konular ve 535 Mesajlar)

(463 Konular ve 512 Mesajlar)