Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,ma yayn izle,taraftarium
Cevap Gnder  Konu Gnder 
Ders Notlarının Buluştuğu En İyi Platform
Yazar Mesaj
zubamba
Sper Moderator
*****


Mesajlar: 677
Grup: Registered
Katlm: Nov 2015
Durum: evrimd


Mesaj: #1
Ders Notlarının Buluştuğu En İyi Platform

Özellikle üniversite hayatına gelindiği zaman eğitim hayatı için en önemli konu ders notları haline gelir. Ders notlarının doğru zamanda bulunabilmesi, öğretmenlerin paylaşımını sağladığı notları aynı anda tüm sınıfa ulaştırabilmek gerçekten emek isteyen zor işlerdir. Not ekleme platformu olarak hizmet sunan http://unidosya.com sitesi ile şimdi öğrenciler karşılıklı not paylaşma yardımı ile birbirine yardımcı oluyor. Artık tüm ders alanlarında elinizdeki notları diğer öğrenciler ile paylaşabilir ve dersiniz için aradığınız ders notlarına kolaylıkla bu sistemden ulaşabilirsiniz.
  
   İnternet siteleri içerisinde ücretsiz ders notları indir seçeneklerinde doğru ve kaliteli notlara ulaşmak gerçekten zordur. En iyi notları tek bir noktadan bulabilme hizmeti ise, öğrencilerin zaman kaybetmesini engelleyecek ve derslerine en iyi şekilde çalışabilmelerine de katkı sağlayacaktır.
  
   Öğretmenin tek bir öğrenciye verdiği ders notlarını çoğaltarak arkadaşlarına da vermesini istemesi zor bir görevdir. Kırtasiyeden gidip ilgili dersin notlarını almaktansa, bu sisteme ders notlarını yüklemek çok daha pratik bir çözümdür. Platform içerisinde yer alan her ders notunun çıktısı rahatlıkla alınabilir veya bilgisayar üzerinden görüntülenmesi sağlanabilir. Böylelikle öğrenciler diledikleri gibi notlara çalışmaya istedikleri zaman başlayabilirler.
  
   [url=http://unidosya.com/]Ders notları[/url], [url=http://unidosya.com/]lecture notes[/url] paylaşımı asla tek taraflı işleyecek bir durum değildir. Ders notu aramanın yanında herkesin [url=http://unidosya.com/]ders notu[/url] paylaşması hem platformu zenginleştirecek hem de herkesin aradığını bulabilmesine yardımcı olacaktır. Sadece not aramak olarak görülmemeli ve herkes elindeki ders notlarını eklemelidir.
  
   Tamamen ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz ders notlarını aynı şekilde ücretsiz olarak da yükleyebileceksiniz. Üniversite ders notları konusunda artık öğrenci gezip not aramak ya da yanlış sitelerde zaman kaybetmek sona eriyor. Tüm ders notlarını tek bir sistemde toplayan http://unidosya.com ile artık ders çalışmak ve notlara kolayca ulaşmak mümkün olacak.

26-01-2017 10:16 PM
Tm Mesajlarn Bul Alnt Yaparak Cevapla
Cevap Gnder  Konu Gnder 

Yazdrlabilir Bir Versiyon Grntle
Bu Konuyu Bir Arkadana Gnder
Bu Konuya ye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geii
Forum istatistikleri
En Cok Grntlenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan yeBugn En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni yelerEn Cok Grntlenen ForumEn Cok tibar Puan Olan ye
(53065 Grntlemeler)

(47853 Grntlemeler)

(27245 Grntlemeler)

(24491 Grntlemeler)

(23560 Grntlemeler)

(178 Yantlar)

(130 Yantlar)

(113 Yantlar)

(64 Yantlar)

(56 Yantlar)

Kimse Yok

(12125 Konular ve 12228 Mesajlar)

(1103 Konular ve 1713 Mesajlar)

(653 Konular ve 804 Mesajlar)

(517 Konular ve 625 Mesajlar)

(344 Konular ve 601 Mesajlar)