Beinsports1 izle - websporlive.com Beinsports2 izle - websporlive.com Beinsports3 izle - websporlive.com Tivibuspor1 izle - websporlive.com Tivibuspor2 izle - websporlive.com Tivibuspor3 izle - websporlive.com SMARTSPOR (CANLI) izle - websporlive.com Webspor izle,websporlive,webspor,beinsports izle,tivibuspor izle,lig tv izle,ma yayn izle,taraftarium
Cevap Gnder  Konu Gnder 
Kıbrıs Araç Kiralama Firmaları
Yazar Mesaj
zubamba
Sper Moderator
*****


Mesajlar: 677
Grup: Registered
Katlm: Nov 2015
Durum: evrimd


Mesaj: #1
Kıbrıs Araç Kiralama Firmaları

[url=http://hizliresim.com/pXJyga][img]http://i.hizliresim.com/pXJyga.jpg[/img][/url]

Kıbrıs yılın her mevsiminde yaşadığı seyahat yoğunluğu ile öne çıkmaktadır. En önemli gelir kaynakları arasında turizm ve eğitim yer alan Kıbrıs bu iki ana kaynağın sağlamış olduğu hareketlilikten dolayı yıl boyu pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Yatırımcıların da dikkatini çekmeye başlayan bölgeye gelen iş adamları da Kıbrıs’ta kısa veya uzun süreli konaklamalar yapmaktadır. Askerler, asker aileleri, öğrenciler, öğrenci aileleri, iş adamları, turistler bölgenin her an hareketli olmasını sağlayan genel ziyaretçi kitlesini oluşturmaktadır. Bu ziyaretçilerin yılın her mevsimine dağılmış olması bitmek bilmeyen bir canlılığa sebep olmaktadır.  İşte tüm bu canlılığı yaşamanın en ekonomik yolu [url=https://www.kibrisrentacar.com/]Kıbrıs araç kiralama[/url] hizmetini tercih etmekten geçmektedir. Nasıl?

Ülkeye gelen ziyaretçilerin bu kadar sık ve yoğun olması ise hizmet sektöründe farklılıklar yaratmıştır. Toplu ulaşım konusunda çok ileri düzeyde hizmetleri olmayan KKTC’de gelen ziyaretçilerin konforlu yolculuklarını devam ettirmek üzere Kıbrıs araç kiralama firmaları hizmet vermektedir. Transfer, tur ve taksi ihtiyaçlarından kiralık araç hizmetlerine kadar pek çok alanda hizmet veren firmalar yolcuların keyifli ve konforlu bir yolculuk yapmasını sağlamak için çalışmaktadır.

Kıbrıs’ta Nasıl Araç Kiralanır?

Kıbrıs’a gelen ziyaretçilerin büyük bir çoğunluğu trafiğin ters akışından dolayı araç kiralayamayacaklarını düşünürler. Sanılanın aksine Kıbrıs’ta araç kiralamak için 25 yaşın üzerinde ve 4 yıllık ehliyet sahibi olmak yeterlidir. Kıbrıs araç kiralama hizmetleri süreç ile ilgili tüm detaylı bilgilendirmeyi kiralama işlemleri öncesinde yaparlar. Kıbrıs araç kiralama firmaları müşterilerin hem güvenliğini sağlamak hem de yolculuklarını keyifli geçmesi amacıyla son model, otomatik vites ve dizel araçlarla hizmet vermektedir. Araç kiralama hizmetleri bölgeye ulaşımda en çok kullanılan yöntem olan havayolunu tercih edenler için havalimanı araç kiralama hizmetleri ile sık tercih edilen transfer hizmetlerini de sağlamaktadır. Kıbrıs araç kiralama kalitesini ve farkını deneyimlemek için Kıbrıs yolculuklarınızı riske atmadan yolculuk öncesinde istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Yüksek müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışı sayesinde yolculuğunuzdan maksimum oranda keyif alırsınız.

Kıbrıs’ta Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Kıbrıs’ta toplu taşımanın gelişmemiş olması araç kiralama hizmetlerini ön plana çıkarmaktadır. Bölgede araba ve akar yakıt fiyatlarının oldukça ekonomik olması insanların kişisel araç sahibi olma oranını arttırmıştır. Bu noktada gelişen araç kiralama hizmetleri de gelen ziyaretçiler için oldukça avantajlı olmaktadır. Son model araçları ekonomik fiyatlarla kiralamak mümkünken aynı zamanda yakıt maliyetinin de tahmin edilenin oldukça altında olması Kıbrıs’ta araç kiralamanın avantajları olarak ön plana çıkmaktadır. Kıbrıs araç kiralama firmaları bu avantajların gelen yolculara eksiksiz bir hizmet anlayışı ile sunulmasını sağlamaktadır. Maliyetleri düşük, konforu yüksek ve her kiralama sonrasında özenli bir şekilde bakımı yapılmış araçlarla güvenli bir yolculuk imkanı sunan araç kiralama hizmetleri açısından yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak önemlidir. Güvenilir yolculuklar için her türlü bakım ve kontrolü yapan firmamız ile tüm yolcularımız güvenle ve konforla seyahat eder.

Kıbrıs Rent a Car

http://www.kibrisrentacar.com

E-Mail: info@kibrisrentacar.com
7/24 Kıbrıs Araç Kiralama Rezervasyon
Müşteri Temsilcisi Tel: +90 533 870 5300

25-01-2017 08:33 PM
Tm Mesajlarn Bul Alnt Yaparak Cevapla
Cevap Gnder  Konu Gnder 

Yazdrlabilir Bir Versiyon Grntle
Bu Konuyu Bir Arkadana Gnder
Bu Konuya ye Ol | Konuyu Favorilerime Ekle

Forum Geii
Forum istatistikleri
En Cok Grntlenen KonularEn Cok cevaplanan KonularEn Son Cevaplan KonularSon konularEn Cok Mesaj Yazan yeBugn En Cok Mesaj YazanlarEn Yeni yelerEn Cok Grntlenen ForumEn Cok tibar Puan Olan ye
(60332 Grntlemeler)

(50957 Grntlemeler)

(33317 Grntlemeler)

(27863 Grntlemeler)

(27041 Grntlemeler)

(178 Yantlar)

(143 Yantlar)

(127 Yantlar)

(78 Yantlar)

(64 Yantlar)

(12214 Konular ve 12317 Mesajlar)

(1158 Konular ve 1768 Mesajlar)

(679 Konular ve 831 Mesajlar)

(756 Konular ve 771 Mesajlar)

(406 Konular ve 699 Mesajlar)