Bilişim Forumu

Full Versiyon: Formatör Öğretmen Görevlendirme İptali
Şu anda tam olmayan bir veriyonu görüntülüyorsunuz. Tam versiyonu görmek için, buraya tıklayın
Sayın Hocam bende şimdi öğrendim.
Konu hakkında yarin gerekli bilgileri edindikten sonra net bir açıklama yapabilirim.
Yazı yüreğir meb den indirilmiştir.
Sevgili arkadaşlar bakanlıktan bugün bir mail geldi kısaca;

Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak bir çalışmada değerlendirilmek üzere, 2007-2008 öğretim yılında Bilişim Teknolojisi sınıfı bulunan okullarda görevlendirilen ve henüz görevlendirilmemiş “Bilişim Teknolojisi Formatör öğretmenler”e ait bilgilere ihtiyaç duyulduğu bildirilmektedir.

Bu sebeple öncelikle ve ivedilikle ekteki "Excel" formatindaki formun eksiksiz doldurularak en geç 27.11.2007 Salı günü mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler daha sonra ayrıca resmi yazı ile de Genel Müdürlüğümüze gönderilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı
Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
Strateji Geliştirme, Planlama ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı
İnsan Kaynakları Eğitimi Şube Müdürlüğü

İletişim:
Tel: 0312 2125084/ 9714
Personel Genel Müdürlüğü tarafından bilgileriniz istendiğine göre sizlerin durumu ile ilgili bir düzenleme yapılması beklenmektedir. Bu sorunların hepsi elbet bir gün aşılacaktır.
Diğer illerde durum nedir? diye yazmıştım işte cevaplar

http://www.bilgisayarbilisim.net/adanada...t6202.html
Görevlendirmeleri iptal edilen arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimni iletiyorum.
ama anladığım kadarıyla sıra bizde...
hadi hayırlısı...
söyleyecek çok şey var ama her neyse...
Hepinize işlerinizde kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum...
BRİLİK İÇERİSİNDE OLMAZ VE BANA NE DEMEYE DEVAM EDERSEK İLERDE ÇOK DAHA VAHİM DURUMLARLA KARŞILAŞIRIZ. ONUN İÇİN DİYORUM Kİ "GELİN BİRLİK OLALIM.HAKLARIMIZI ARAYALIM.YA HEP BERABER YA HİÇ BİRİMİZ." ONUN İÇİN ÖRGÜTLÜ OLMAK ZORUNDAYIZ.FORMATÖRLER OLARAK TALEPLERİMİZİ GÜNDEME TAŞIYALIM.YA BİZE KADRO VERSİNLER YA DA HEP BİRLİKTE BIRAKALIM.    SAYGILARIMLA
merhaba ferhat hocam cumartesi günü görüşübilmek umuduyla umarım beklenen katılım gerçekleşir ama isterimki toplantımıza zeynel hoca  da katılsın

muhya62 Yazılan:
merhaba ferhat hocam cumartesi günü görüşübilmek umuduyla umarım beklenen katılım gerçekleşir ama isterimki toplantımıza zeynel hoca  da katılsın

hocam toplantı tarihi aralık diyor tarihi yazanmı yanlış yazmış yoksa tarih geçmişmi.

elbette katılmak isterim.

Bu arada Bilişm Teknolojileri Okul Formatör Öğretmeni olarak  görevlendirilmesinde sakınca olmayanların listesi tesbit edilmiş olup büyük ihtimalle yarin onaydan çıkar duyurusunu da yaparız.

Formatörlere ve geçici görevlendirmeyle çalışan herkese kadro verilmediği sürece bu sorunlar devam edecektir. Yetki ve sorumluluklar da açık ve net olmadığı sürece her yerde farklı uygulamalar olacaktır.
      Bu sorunların çözüm yeri bakanlıktır.
      Özel sektörde bilgisayarların çok kullanıldığı işyerlerinde bilgisayarlardan sorumlu sistem yöneticisi vardır. Tüm bilgisayar sorunlarına o bakar ve çözer. Gerekli durumlarda çalışanlara seminer ve kurs verir.
       Okullarda İlçede, İlde ve Bakanlıkta bilgisayarlara bakan tüm geçici çalışanlara acilen kadro verilmesi gerekir.Yoksa küçük bir yanlışlıkta sistem çökmesi, zaman ve para kaybının yanında yatırımlar boşa gidecektir.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Referans URL