Bilişim Forumu

Full Versiyon: izmir söve
Şu anda tam olmayan bir veriyonu görüntülüyorsunuz. Tam versiyonu görmek için, buraya tıklayın
Bir binayı bina yapan ilk bakışta size hissettirdikleridir. Bir binanın dış kaplaması en kritik öneme sahip kısmıdır. Hem görüşünş, hem ısı yalıtım hem ses yalıtım hem de dayanıklılık bakımından gelişmiş olması bir binayı diğerlerinden ayıran en temel özellikdir. bunun için bir çok şey var örneğin söve gibi. Bugün sizlere bina dış kaplamasında önemli yere sahip olan [url=http://cde-sove.com/]söve modelleri[/url] ve çeşitlerinden ve [url=http://cde-sove.com/]izmir söve[/url] konusunda profesyonel bir firmadan bahsedeceğiz: cde-sove.com

Söve nedir önce bunu açıklamak gerekiyor. Binalarda dış cephede kullanılan, dansidesi yüksek yoğunlaştırılmış köpük üzerine silis kumu sıvanan, izolasyon ve dekorasyon amaçlı  kullanılan bir dış cephe kaplama ürünüdür. Bilinen 150'ye yakın söve çeşidi vardır. Önemli olansa hangi binaya nasıl bir sövenin yapılacağı ve hem estetik olarak uyum hem de yalıtım açısından maksimum verim elde edileceğidir. Gerçekten bir söve profesyonelce yapıldığında binaya ayrı bir hava katmakta, kendini belli etmektedir. En sıradan bir binayı bile tamamen farklı bir çehreye kavuşturacak çok çeşitli [url=http://cde-sove.com/]söve[/url] modelleri bulunmaktadır. izmir söve konusunda uzun yıllardır bu işi profesyonelce yapan CDE'nin sitesini mutlaka incelemelisiniz.

Yapılan çalışmalar neticesinde ortaya çıkan sonuç sövelerin hem ısı hem de ses yalıtımında oldukça başarılı olduğudur. Esnek bir yapıda olmasına karşın dayanıklılığı oldukça yüksektir. Binaya katacağı görsel zenginlik de cabası.

Daha detaylı bilgi için mutlaka inceleyin: cde-sove.com
Referans URL