Bilişim Forumu

Full Versiyon: Teknolojiden Sorumlu Müdür Yardımcılığı
Şu anda tam olmayan bir veriyonu görüntülüyorsunuz. Tam versiyonu görmek için, buraya tıklayın
forumdaki arkadaşlarıma saygılar sunuyorum.formatörlüğü iptal edilmiş  birisi olarak yine de gelişmeleri takip ediyorum.her ne kadar umudum olmasa da.kadrolu müdür yardımcılıgı ile ilgili bir yazı okudum ihsan hocamız yayımlamış.beni yani sınıf öğretmeni olan yerime ücretli öğretmen çalıştırıldığından dolayı formatörlüğü iptal edilen beni bu konu ilgilendiriyor mu.gerçeklikten o kadar uzak görünüyorki bu yüzden net bir açıklama bekliyorum.saygılar sunuyorum.
dönem ortasında haftalık ders saati sayısı 2 saatten 1 saat'e döşürüldü. Her geçen gün yeni bir bilgisayar labaratuvarı okullarımıza kuruluyor ve bir sorumlusu, anlayan, bilen yok. Ve öğretmen arkadaşlar artık okullarına bilgisayar labaratuvarı istemiyolar.
bu siteyi işleten arkadaşlar sağolsunlar güzel bir paylaşım ortamı olmuş burası ama biz kendi sorunlarımızı biliyoruz. Umarım çözüm hatalar dahada büyümeden bulunacaktır.
Sayın yetkilileri Türkiye'nin hiç bir yerinde olmayan ve sadece Adana'ya has olan bu uygulamadan dolayı aslında Milli Eğitim Müdürlüğümüzü tebrik etmek gerekir.
çünkü kendi personelinin gelişimi için ayrı bir kurs açıyor.
böyle bir gelişme nerde var!
Türkiye'nin her yerinde formatör görevlendirmeleri yapıldı; ama burda hala bekliyor...
bunun altından bir bit yeniği çıkmasa iyi...
Ayrıca biz hala förmatör gibi görevlerimizi yapıyoruz ve hala 6 veya 10 saat derse giriyoruz. ama idarecilerimiz eğer formatör görevlendirmeleriniz olmazsa size ek ders yazmayacağız diyor. peki mu mağduriyetimiz nasıl giderilecek.
her neyse;
biz ne bilek begim böyükler bilir...
anca görevlendirme başka bişe yok
dönem arasında ucret vermeme için yapılıyo galiba bu geciktirme evet il formatörleri halen sessiz bu da düşündürücü tabii
En azınadn bu durum hakkında bir açıklayıcı bilgi verilirse memnun oluruz.
olmayacaksa şayet biz de okullarımızda ders programımızı yapalım ve ona göre derslerimize girelim ki mağdur olmayalım...
arkadaşlar bugun gelen bir yazıya göre mevcut mudur yardımcılarından eğitime alınarak seminer sonucu teknolojiden sorumlu mudur yardımcılığı görevlendirmesi yapılacak. Bizler görevlerimizi bitirmiş görünüyoruz. Herkes başının çaresine baksın bence.
adana da görevlendirme yazısı gelen formatör öğretmen arkadaş var mı okul formatörü olarak
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7
Referans URL